WWW - Wartościowy Weekend

WWW - czyli Wartościowy Weekend W Groniu od 22 do 24 listopada.

Kto i gdzie? Zaproszenie kierowane jest do wszystkich w wieku od 20 do 40 lat. Uczestnicy spędzą czas w ośrodku rekolekcyjnym w Groniu (www).
Opiekę duszpasterską podczas weekendu sprawować będą ks. Sebastian Kowalczyk oraz ks. Marcin Filar.

Plan?
Wspólny czas rozpoczyna się od zakwaterowania i możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek wieczorem.
Sobota to czas na eucharystię, konferencję, pracę w grupach, spacer oraz integrację.
Niedziela pozostaje do ustalenia według sugestii uczestników - wycieczka, czas wolny, itd.

Dlaczego nie jesteśmy równi? Temat dotyczy godności osoby oraz współczesnego relatywizmu moralnego. Postawimy sobie pytanie o co jesteśmy oparci gdy – nawet nieświadomie – odrzucamy obiektywne wartości.

JADĘ! – zapisy oraz szczegóły pod numerem telefonu 784-044-927 lub w prywatnej wiadomości na Facebooku. Zgłoszenia na wyjazd do 20 listopada.

WWW