Zaproszenie na Spotkanie Małopolskich Szkół

Instytut  Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej zapraszają uczniów, nauczycieli i wychowawców małopolskich szkół na Mszę Dziękczynną za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Małopolski Kurator Oświaty, Aleksander Palczewski.

Msza Dziękczynna za dar kanonizacji Św. Jana Pawła II odbędzie się 17 czerwca 2014 roku o godz. 11:00 w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie.

Spotkanie Małopolskich Szkół zainauguruje zaproszenie młodych do uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży Kraków 2016 – powiedziała Agata Szuta, Dyrektor Instytutu Dialogu Międzykulturowego.

Program wtorkowych uroczystości obejmuje również występ zespołu Full Power Spirit - polskiej grupy muzycznej wpisującej się w nurt muzyki chrześcijańskiej i tworzącej w stylu hip-hop.

Program uroczystości 17 czerwca 2014:
11:00 - Msza Dziękczynna
12:00 - występ zespołu Full Power Spirit
13:00 – zakończenie spotkania

Chęć uczestnictwa szkół w uroczystościach należy zgłaszać wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.idmjp2.pl i wysyłając go:
- pocztą na adres Instytutu ul. Totus Tuus 30, 30-610 Kraków lub
albo faksem 12 619 87 87 do 10 czerwca 2014 roku.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA (PDF)

Źródło: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II