Nowe zasady bezpieczeństwa

W związku z wprowadzonymi przez władze państwowe zmianami, dotyczącymi zasad bezpieczeństwa wynikającymi z trwającej sytuacji epidemicznej, pragniemy poinformować, że od 7 listopada w nabożeństwach w naszym Sanktuarium może uczestniczyć jednocześnie maksymalnie 240 osób. Niezmiennie na niedzielnych Mszach świętych dostępny i nagłośniony będzie zarówno górny jak i dolny kościół wraz ze wszystkimi kaplicami.

W Kaplicy Pojednania w dolnym kościele można korzystać ze spowiedzi:

- od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.30 do 18.00 (przerwy: 9.00-9.30 i 13.00-15.15)

- w niedzielę w godzinach: 7.30-13.00, 16.30-18.00 i 19.30-20.30.

Zapraszamy także na indywidualną modlitwę w Kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w dolnym kościele, gdzie każdego dnia trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 7.30 do 18.00.

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości. Dla wiernych dostępne są płyny dezynfekujące, do skorzystania z których zachęcamy.

Święty Janie Pawle Wielki, módl się za nami i za całym światem.