Zaproszenie do wspólnej modlitwy za ludzi uzależnionych

article

Podczas nabożeństwa będą odczytywane intencje, pozostawione w Sanktuarium lub nadesłane pocztą elektroniczną. Szczegóły na stronie: www.dw.krakow.oaza.pl

Co rok Krucjata Wyzwolenia Człowieka spotyka się na ogólnopolskiej pielgrzymce. Tego roku miejscem spotkania będzie Kraków. W dniu 28 września w Sanktuarium Bł. Jana Pawła II uczestnicy KWC zgromadzą się, aby uczcić relikwie Błogosławionego Papieża i wysłuchać konferencji. W planach przewidziano także Drogę Krzyżową do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Niech słowa Ojca Świętego Jana Pawła II pomogą nam w dołączeniu się do modlitwy za wszystkie osoby uzależnione oraz za ich rodziny:

Ofiarom alkoholizmu, rodzinom i środowiskom, które muszą tak wiele wycierpieć z powodu ułomności ich członków, Kościół w imieniu Chrystusa proponuje rozwiązanie i alternatywę: terapię miłości; Bóg jest miłością i ktokolwiek żyje w miłości, osiąga wspólnotę duchową z innymi i z Bogiem. Ci, którzy nie kochają, pozostają martwi, a ktokolwiek kocha, poznaje smak życia i żyje.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY W SOBOTĘ 6 KWIETNIA

PRZY RELIKWIACH BŁ. JANA PAWŁA II !

Duszpasterstwo Trzeźwości Archidiecezji Krakowskiej

ul. Franciszkańska 3; 31-004 Kraków