2 Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia Bożego

article

4. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca – dziś po Mszy św. wieczornej – grupa modlitewna U Jana Pawła zaprasza na modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.

5. W poniedziałek będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest także przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje są dostępne w zakrystii.

6. W piątek o godz. 16.30 Różaniec święty w intencji zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium w wypominkach rocznych, a po Różańcu Msza św. ofiarowana w intencji tych zmarłych.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.