6 Niedziela Wielkanocna

4. Kalendarz liturgiczny:
• w poniedziałek – Święto świętych apostołów Filipa i Jakuba;
• w środę – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej.

5. W piątek o godz. 16.30 Różaniec święty w intencji zmarłych wypominanych w naszym Sanktuarium w wypominkach rocznych, a po Różańcu Msza św. ofiarowana w intencji tych zmarłych.

6. Trwa miesiąc maj – zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, które odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

7. Codziennie w naszym Sanktuarium:
• Spowiedź św. w godz. 7.30-18.00 (przerwy: 9.00-9.30 i 13.00-15.00).
• Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

8. Nasze Sanktuarium w sezonie letnim otwarte jest w godz. 7.30-19.00.

9. Obok naszego Sanktuarium w Domu Instytutu Dialogu Międzykulturowego wystawiona jest kopia Całunu Turyńskiego, którą można obejrzeć każdego dnia w godz. 9.00-17.00.

10. Nabożeństwo próśb do bł. Jana Pawła II – po każdej Mszy św. w dni powszednie, natomiast w niedziele o godz. 12.00. W każdą niedzielę o godz. 12.30 sprawujemy Mszę św. w intencji Ofiarodawców, Dobroczyńców i Pielgrzymów oraz w intencji próśb i podziękowań złożonych w minionym tygodniu. Bóg zapłać za wszelkie gesty życzliwości, modlitwy i ofiary złożone na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.