5 Niedziela Wielkanocna

4. W tym tygodniu będziemy przeżywać I-czwartek, I-piątek i I-sobotę miesiąca. W I-czwartek miesiąca będziemy się modlić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, w I-piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa, na Mszy św. wieczornej odmówimy Akt Zawierzenia Najświętszemu Sercu Jezusowemu, a w I-sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi, w tym dniu szczególne nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o godz. 12.00.

5. W środę – 1 maja – będziemy obchodzić 2. rocznice beatyfikacji bł. Jana Pawła II. Na Mszy św. o godz. 12.00 ks. kard. Stanisław Dziwisz uroczyście poświęci Ołtarz Eucharystyczny w Kościele Relikwii – ufundowany przez Parafię św. Wojciecha w Krakwie – Bronowicach wraz z Proboszczem ks. Prałatem Józefem Caputą. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

6. Codziennie w naszym Sanktuarium:
• Spowiedź św. w godz. 7.30-9.00, 9.30-13.00 i 15.00-18.00.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

7. Obok naszego Sanktuarium w Domu Instytutu Dialogu Międzykulturowego wystawiona jest kopia Całunu Turyńskiego, którą można oglądać każdego dnia w godz. 9.00-17.00.

8. Nabożeństwo próśb do bł. Jana Pawła II – po każdej Mszy św. w dni powszednie, natomiast w niedziele o godz. 12.00. W każdą niedzielę o godz. 12.30 sprawujemy Mszę św. w intencji Ofiarodawców, Dobroczyńców i Pielgrzymów oraz w intencji próśb i podziękowań złożonych w minionym tygodniu. Bóg zapłać za wszelkie gesty życzliwości, modlitwy i ofiary złożone na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.