4 Niedziela Wielkanocna

3. W poniedziałek – z racji 22. dnia miesiąca – zapraszamy na Eucharystię o godz. 17.00 w intencji rychłej kanonizacji bł. Jana Pawła II. Po Mszy św. odprawimy Procesję Światła ku czci bł. Jana Pawła II.

4. W najbliższą sobotę zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, a po niej na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w intencji miasta Krakowa w godz. od 18.00 do 20.00. Modlitwę poprowadzi Diakonia Modlitwy z Sekretariatu Ewangelizacji Miasta Krakowa.

5. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 18.00 na kolejną Katechezę w ramach Roku wiary.

6. W środę – 1 maja – będziemy obchodzić 2. rocznicę beatyfikacji bł. Jana Pawła II. Na Mszy św. o godz. 12.00 Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz uroczyście poświęci Ołtarz Eucharystyczny w Kościele Relikwii – ufundowany przez Parafię św. Wojciecha w Krakowie-Bronowicach wraz z proboszczem tej Parafii ks. Prałatem Józefem Caputą. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości!

7. Codziennie w naszym Sanktuarium:
• Spowiedź św. w godz. 7.30-18.00 (przerwy: 9.00-9.30 i 13.00-15.00).
• Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

8. Nasze Sanktuarium w sezonie letnim otwarte jest w godz. 7.30-19.00.

9. Obok naszego Sanktuarium w Domu Instytutu Dialogu Międzykulturowego wystawiona jest kopia Całunu Turyńskiego, którą można obejrzeć każdego dnia w godz. 9.00-17.00.

10. Nabożeństwo próśb do bł. Jana Pawła II – po każdej Mszy św. w dni powszednie, natomiast w niedziele o godz. 12.00. W każdą niedzielę o godz. 12.30 sprawujemy Mszę św. w intencji Ofiarodawców, Dobroczyńców i Pielgrzymów oraz w intencji próśb i podziękowań złożonych w minionym tygodniu. Bóg zapłać za wszelkie gesty życzliwości, modlitwy i ofiary złożone na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”.

11. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.