Intencje

INTENCJE MSZALNE 18 VI - 24 VI 2018 r.

Gdy Kościół celebruje Eucharystię, wspomina Paschę Chrystusa, a ona zostaje uobecniona. Ofiara, którą Chrystus złożył raz na zawsze na krzyżu, pozostaje ciągle aktualna: „Ilekroć na ołtarzu sprawowana jest ofiara krzyżowa, w której «na Paschę naszą ofiarowany został Chrystus», dokonuje się dzieło naszego odkupienia” (KKK 1364). Msza Święta uobecnia Ofiarę Krzyża, jest jej pamiątką i udziela jej owoców (KKK 1366).

INTENCJE MSZALNE 11 VI - 17 VI 2018 r.

INTENCJE MSZALNE 4 VI - 10 VI 2018 r.

INTENCJE MSZALNE 28 V - 3 VI 2018 r.

INTENCJE MSZALNE 21 V - 27 V 2018 r.