Intencje

INTENCJE MSZALNE 11 XII - 17 XII 2017 r.

Gdy Kościół celebruje Eucharystię, wspomina Paschę Chrystusa, a ona zostaje uobecniona. Ofiara, którą Chrystus złożył raz na zawsze na krzyżu, pozostaje ciągle aktualna: „Ilekroć na ołtarzu sprawowana jest ofiara krzyżowa, w której «na Paschę naszą ofiarowany został Chrystus», dokonuje się dzieło naszego odkupienia” (KKK 1364). Msza Święta uobecnia Ofiarę Krzyża, jest jej pamiątką i udziela jej owoców (KKK 1366).

INTENCJE MSZALNE 4 XII - 10 XII 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 27 XI - 3 XII 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 20 XI - 26 XI 2017 r.

INTENCJE MSZALNE 13 XI - 19 XI 2017 r.