IV Niedziela Wielkiego Postu - 26 IV 2017 r.

Od dziś ulega zmianie czas otwarcia naszego Sanktuarium. W okresie letnim będzie ono otwarte codziennie w godz.: 7.30 – 19.00.  Dziś na Mszy św. o godz. 17.00 zaśpiewa chór z parafii NSPJ w Łagiewnikach. Po Mszy św. odbędzie się koncert o tematyce pokutno-pasyjnej w wykonaniu łagiewnickiego chóru.

III Niedziela Wielkiego Postu - 19 III 2017 r.

W czasie tegorocznego Wielkiego Postu trwa w naszej diecezji pielgrzymowanie do kościołów stacyjnych.  We czwartek – 23 marca – kościołem stacyjnym będzie nasze Sanktuarium. O godz. 17.00 – Eucharystia pod przewodnictwem kard. Stanisława Dziwisza.

II Niedziela Wielkiego Postu - 12 III 2017

W naszym sklepiku z dewocjonaliami można nabyć broszurę ze zdjęciami i opisem teologicznym mozaik w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i włoskim. Teksty do broszury, specjalnie dla nas, przygotował o. Marko Rupnik SJ. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na kolejne inwestycje - nowe mozaiki w naszym Sanktuarium.

I Niedziela Wielkiego Postu - 5 III 2017 r.

Rozpoczęły się w naszym Sanktuarium Rekolekcje Wielkopostne, które głosi dla nas o. Marko Rupnik. Nauki rekolekcyjne głoszone są na każdej Mszy św. w pierwszą i drugą niedzielę Wielkiego Postu oraz w sobotę 11 marca o godz. 10.00, 12.00 i 17.00.

VIII Niedziela Zwykła - 26 II 2017 r.

Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się adoracja wynagradzająca za znieważenie symbolu Krzyża Świętego, osoby naszego świętego patrona Jana Pawła II, Stolicy Apostolskiej oraz za obrazę uczuć religijnych, które miały miejsce w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Po zakończeniu Mszy św. będzie można podpisać petycję.