Niedziela Miłosierdzia Bożego - 23 IV 2017 r.

W sobotę 29 kwietnia o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

Niedziela Palmowa - 9 IV 2017 r.

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Palmową Męki Pańskiej na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Msza św. o godz. 12.30 zostanie poprzedzona procesją z palmami. Rozpoczęcie uroczystości przy wieży kościelnej.

V Niedziela Wielkiego Postu - 2 IV 2017 r.

„W świetle Chrystusa zmartwychwstałego, 2 kwietnia roku Pańskiego 2005, o godzinie 21:37 wieczorem, gdy sobota dobiegała kresu i weszliśmy już w Dzień Pański w Oktawie Wielkanocy i Niedzielę Bożego Miłosierdzia, umiłowany Pasterz Kościoła Jan Paweł II przeszedł z tego świata do Ojca. Jego odejściu towarzyszył modlitwą cały Kościół, zwłaszcza młodzież”.

IV Niedziela Wielkiego Postu - 26 IV 2017 r.

Od dziś ulega zmianie czas otwarcia naszego Sanktuarium. W okresie letnim będzie ono otwarte codziennie w godz.: 7.30 – 19.00.  Dziś na Mszy św. o godz. 17.00 zaśpiewa chór z parafii NSPJ w Łagiewnikach. Po Mszy św. odbędzie się koncert o tematyce pokutno-pasyjnej w wykonaniu łagiewnickiego chóru.