VII Niedziela Zwykła - 19 II 2017 r.

Już dziś informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w I i II Niedzielę Wielkiego Postu. Za dwa tygodnie - w niedzielę 5 marca - nauki rekolekcyjne wygłosi o. Marko Rupnik SJ.

VI Niedziela Zwykła - 12 II 2017 r.

W piątek 17 lutego zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji chorych, która będzie transmitowana przez TVP Kraków. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. prof. Jan Machniak – proboszcz parafii Wszystkich Świętych w Krakowie.

V Niedziela Zwykła - 5 II 2017 r.

W sobotę – 11 lutego o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

IV Niedziela Zwykła - 29 I 2017 r.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:30, której będzie przewodniczyć abp Marek Jędraszewski, nowy Metropolita Krakowski.

III Niedziela Zwykła - 22 I 2017 r.

W przyszłą niedzielę – 29 stycznia – w naszym Sanktuarium o godz. 15.30 odbędzie się uroczyste zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Nabożeństwu Liturgii Słowa będzie przewodniczyć abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.