Uroczystość św. Jana Pawła II - 22 X 2017 r.

W sobotę (28 października) wszystkich czcicieli św. Charbela zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwo przy Jego relikwiach. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Charbela, a po Eucharystii będziemy wzywać wstawiennictwa świętego mnicha z Libanu.

XXVIII Niedziela Zwykła - 15 X 2017 r.

Jurtro będziemy przeżywać I rocznicę poświęcenia naszej świątyni. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00, 10:00 i 12:00. O godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, a po nim o godz. 17:00 wieczorna Msza św. pod przewodnictwem ks. kard. Stanisława Dziwisza.

XXVII Niedziela Zwykła - 8 X 2017 r.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17 odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach cyklu konferencji przygotowujących do przypadającej w przyszłym roku rocznicy 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II. Wprowadzenie do cyklu zaprezentuje ks. kard. Stanisław Dziwisz, a konferencję poświęconą papieskiej encyklice Redemptor Hominis wygłosi ks. prof. Edward Staniek.

XXVI Niedziela Zwykła - 1 X 2017 r.

W przyszłą niedzielę, 8 października, będziemy przeżywać XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Uroczysta Msza św. w ramach obchodu Dnia Papieskiego transmitowana przez TVP 1 i TVP Polonia zostanie odprawiona o godz. 10:00 w Kościele Górnym. W związku z tym Msze św. dnia 8 października w naszym Sanktuarium o godz. 8:00, 9:30 i 11:00 będą odprawiane w Dolnym Kościele.

XXV Niedziela Zwykła - 24 IX 2017 r.

Wszystkich czcicieli św. Charbela zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwo przy Jego relikwiach. We czwartek – jak każdego 28. dnia miesiąca – o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Charbela, a po Eucharystii będziemy wzywać wstawiennictwa świętego mnicha z Libanu.