II Niedziela Adwentu - 10 XII 2017 r.

W ubiegłą niedzielę poświęciliśmy na Mszach św. opłatki na stół wigilijny. Można je zabrać przy wyjściu ze świątyni pod chórem składając przy tej okazji dobrowolną ofiarę przeznaczoną na wynagrodzenie dla sióstr posługujących w naszym Sanktuarium i dla pana organisty. Opłatki te są wyrazem i symbolem wspólnoty, którą tworzymy w tym Sanktuarium wokół osoby św. Jana Pawła II.

I Niedziela Adwentu - 3 XII 2017 r.

W piątek (8.12) – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w naszym Sanktuarium o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00.

Uroczystość Chrystusa Króla - 26 XI 2017 r.

We wtorek (28 listopada) wszystkich czcicieli św. Charbela zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwo przy Jego relikwiach. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Charbela, a po Eucharystii będziemy wzywać wstawiennictwa świętego mnicha z Libanu.

XXXIII Niedziela Zwykła - 19 XI 2017 r.

W sobotę (25 listopada) o godz. 17.00 w naszym Sanktuarium będzie sprawowana Msza św. z okolicznościowym kazaniem, a po niej odbędzie się nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie. Eucharystii i nabożeństwu przewodniczy ks. Jan Reczek.

XXXII Niedziela Zwykła - 12 XI 2017 r.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17 odbędzie się drugie spotkanie w ramach cyklu konferencji przygotowujących do przypadającej w przyszłym roku rocznicy 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II. Konferencję poświęconą papieskiej encyklice Redemptor Hominis wygłosi ks. prof. Krzysztof Kościelniak.