XXXII Niedziela Zwykła - 11 XI 2018 r.

1. Kalendarz liturgiczny:

• we wtorek(13.11) – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;

• w sobotę (17.11) – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

• w niedzielę (18.11) – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 - Msza św. wotywna o Matce Bożej, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

3. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji chorych, która będzie transmitowana przez TVP Kraków.  Mszy Świętej będzie przewodniczył bernardyn, o. Bartymeusz Kędzior, Dyrektor Ośrodka Kultury w Leżajsku.

4. Skauci Europy działający przy naszym Sanktuarium zapraszają na wspólne świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po Mszy Świętej o godzinie 17:00, zapraszamy wszystkich do Białej Sali na śpiewanie pieśni patriotycznych oraz słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

5. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.00 do sali budynku wolontariatu Caritas.

6. W przyszłą niedzielę, 18 listopada, o godz. 12.00 w Białej Sali odbędą się zajęcia w ramach Akademii Rodzinnej, których temat brzmi: "Wszyscy święci uśmiechnięci Jana Pawła II".

7. Wspólnoty neokatechumenalne działające przy naszym sanktuarium zapraszają na katechezy, które rozpoczynają się w przyszłą niedzielę, 18 listopada, o godz. 18.00 w Kaplicy Kapłańskiej. Szczegóły na zaproszeniach przy wyjściu z kościoła.

8. Przypominamy, że listopadowa modlitwa różańcowa za zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium jest odprawiana codziennie po mszy świętej o godz. 17.00, z wyjątkiem niedzieli, wtedy różaniec odmawiany jest o godz. 16.30.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a dziękując Bogu za 100 lat niepodległej Polski, pomódlmy się w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich rodaków.

1. Kalendarz liturgiczny:

• we wtorek(13.11) – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;

• w sobotę (17.11) – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 - Msza św. wotywna o Matce Bożej, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

3. W piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji chorych, która będzie transmitowana przez TVP Kraków.  Mszy Świętej będzie przewodniczył bernardyn, o. Bartymeusz Kędzior, Dyrektor Ośrodka Kultury w Leżajsku.

6. W przyszłą niedzielę, 18 listopada, o godz. 12.00 w Białej Sali odbędą się zajęcia w ramach Akademii Rodzinnej, których temat brzmi: "Wszyscy święci uśmiechnięci Jana Pawła II".

7. Wspólnoty neokatechumenalne działające przy naszym sanktuarium zapraszają na katechezy, które rozpoczynają się w przyszłą niedzielę, 18 listopada, o godz. 18.00 w Kaplicy Kapłańskiej. Szczegóły na zaproszeniach przy wyjściu z kościoła.

8. Przypominamy, że listopadowa modlitwa różańcowa za zmarłych wypominanych w naszym sanktuarium jest odprawiana codziennie po mszy świętej o godz. 17.00, z wyjątkiem niedzieli, wtedy różaniec odmawiany jest o godz. 16.30.

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a dziękując Bogu za 100 lat niepodległej Polski, pomódlmy się w intencji naszej Ojczyzny i wszystkich rodaków.