III Niedziela Adwentu - 16 XII 2018 r.

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

2. Dziś wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia „Misja EnChristo” zaprasza na wspólne przeżycie Eucharystii połączone z głoszeniem, uwielbieniem oraz modlitwą wstawienniczą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30 w Kościele Relikwii.

3. Jeśli chcesz się spotkać z Bogiem i nadać prawdziwy sens przeżywanemu przez Ciebie czasowi Adwentu, to zapraszamy Cię dzisiaj na godzinę 18.30 na Wieczór Chwały pod hasłem: „Pozwólmy się Bogu ukochać”. Znajdźmy wspólnie tę chwilę czasu dla Boga, by w zabieganiu codzienności, choinki i prezentów nie zabrakło nam przygotowania serca na najważniejsze spotkanie z Panem, który do nas przychodzi. Równocześnie to wydarzenie jest inauguracją Monstrancji „Lumen Gentium” – „Światło Narodów”, która została przekazana do naszego Sanktuarium przez ręce księdza Arcybiskupa od Fundacji Aniołów Miłosierdzia. jako dar wdzięczności Narodu Polskiego na 100-lecie odzyskania niepodległości. Więcej szczegółów na ten temat możecie Panstwo znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

4. W sobotę (22 grudnia) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej nabożeństwo ku czci naszego świętego patrona.

5. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.30 do naszej Świątyni.

6. Sanktuarium organizuje zimowy wyjazd dla młodzieży w dniach 22-27 stycznia w Rajczy. Szczegóły na stronie internetowej i u ks. Dariusza.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

1.       W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

2.     Dziś wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia „Misja EnChristo” zaprasza na wspólne przeżycie Eucharystii połączone z głoszeniem, uwielbieniem oraz modlitwą wstawienniczą. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.30 w Kościele Relikwii.

3.       Jeśli chcesz się spotkać z Bogiem i nadać prawdziwy sens przeżywanemu przez Ciebie czasowi Adwentu, to zapraszamy Cię dzisiaj na godzinę 18.30 na Wieczór Chwały pod hasłem: „Pozwólmy się Bogu ukochać”. Znajdźmy wspólnie tę chwilę czasu dla Boga, by w zabieganiu codzienności, choinki i prezentów nie zabrakło nam przygotowania serca na najważniejsze spotkanie z Panem, który do nas przychodzi. Równocześnie to wydarzenie jest inauguracją Monstrancji „Lumen Gentium” – „Światło Narodów”, która została przekazana do naszego Sanktuarium przez ręce księdza Arcybiskupa od Fundacji Aniołów Miłosierdzia. jako dar wdzięczności Narodu Polskiego na 100-lecie odzyskania niepodległości. Więcej szczegółów na ten temat możecie Panstwo znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

4.     W sobotę (22 grudnia) zapraszamy na Archidiecezjalne nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, a po niej nabożeństwo ku czci naszego świętego patrona.

5.       W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.30 do naszej Świątyni.

6.       Sanktuarium organizuje zimowy wyjazd dla młodzieży w dniach 22-27 stycznia w Rajczy. Szczegóły na stronie internetowej i u ks. Dariusza.

7.       Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.