Święto Chrztu Pańskiego A.D. 2019

1. Przeżywamy dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono cykl obchodów „skupionych wokół misterium Wcielenia.

2. Podczas każdej Mszy św. towarzyszy nam śpiewem Wiktoria Czajka wraz z akompaniamentem Olgi Gryszyny z Kijowa. Po mszy będzie możliwość złożenia ofiary na ich działalność.

3. Dziś po mszy świętej o godz. 12:30 odbędzie się koncert podczas którego wystąpią Kamil Frąś oraz Monika Błokowska. W programie utwory na organy i flet m.in.: Bacha, Sawy, Nowowiejskiego. Serdecznie zapraszamy.

4. Zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja ta odbywa się każdego dnia od godz. 7.30 do 18.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kościele Dolnym.

5. W każdą środę odprawiamy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Rozpoczyna się ona o godz. 17.00 Mszą św. wotywną o Matce Bożej, a następnie w modlitwie wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. można zamawiać w zakrystii.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.