IV Niedziela Wielkiego Postu - 31 III 2019 r.

1. Nabożeństwa w Wielkim Poście:

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.00;
• Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.
• Księża Legioniści Chrystusa oraz przewodnicy świeccy z Wystawy Całunu przy naszym sanktuarium serdecznie zapraszają w każdą sobotę Wielkiego Postu o godz. 16.00 na Drogę Krzyżową z Całunem Turyńskim. Nabożeństwo odbywa się na wystawie.

Za udział w tych nabożeństwach można dostąpić łaski odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

2. Grupa uwielbieniowa działająca przy naszym Sanktuarium zaprasza na kolejny wieczór chwały, który odbędzie się w dzisiaj o godz. 18:30 w górnym kościele.

3. We wtorek przypada 14 rocznica śmierci Jana Pawła II, w tym dniu szczególnie dziękujmy Bogu za dar kanonizacji naszego świętego patrona.

4. Przy sutannie św. Jana Pawła II, w kaplicy bocznej znajduje się skarbona, do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

5. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 - Msza św., a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

6. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną dla dzieci i młodzieży przygotowaną przez nasze Sanktuarium. Każdy z wyjazdów prowadzi jeden z naszych duszpasterzy i organizowany jest zgodnie z wszystkimi zasadami bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży. Nasze obozy to połączenie wypoczynku, dobrej zabawy, odkrywania pasji z formacją i warsztatami edukacyjnymi. Więcej informacji z zakrystii i stronie internetowej.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.