Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 21 IV 2019 r.

1. Przeżywamy radosny czas zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Wszystkim zaangażowanym w piękne przeżycie Triduum Paschalnego składamy serdeczne podziękowania. Księżom za posługę w konfesjonale, siostrom i panu kościelnemu za piękną dekoracje, panu organiście i chórowi za śpiew, Służbie Liturgicznej, klerykom oraz rycerzom Jana Pawła za pomoc i posługę liturgiczną. Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w Świętym Triduum Paschalnym. Niech doświadczenie Chrystusa zmartwychwstałego pomaga w pogłębianiu naszej wiary.

2. Jutro – w poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – Msze św. według porządku niedzielnego. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

3. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 - Msza św., a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można zamawiać w zakrystii.

4. W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Wszystkich czcicieli św. Charbela zapraszamy do naszego Sanktuarium na nabożeństwo przy Jego relikwiach. W niedzielę – jak każdego 28. dnia miesiąca – o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. ku czci św. Charbela, a po Eucharystii będziemy wzywać wstawiennictwa świętego mnicha z Libanu.

6. Centrum Wolontariatu „Góra Dobra” zaprasza na Targi Miłosierdzia, które odbędą się w Niedzielę Miłosierdzia (28 kwietnia), które odbędą się przy naszym Sanktuarium. Podczas Targów można będzie zapoznać się i zaangażować w działalność dobroczynną organizacji takich jak Caritas, Polska Akcja Humanitarna, Hospicjum św. Łazarza i innych. Targi potrwają od godz. 10:00 do 15:00.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.