IV Niedziela Wielkanocna - 12.05.2019 r.

Kalendarz liturgiczny:

• W poniedziałek (13.05.) NMP Fatimskiej.
• We wtorek (14.05.) św. Macieja Apostoła.
• W czwartek (16.05.) św. Andrzeja Boboli.

1. Przeżywamy miesiąc maj – nabożeństwa z litanią loretańską odprawiane są codziennie po mszy świętej wieczornej, natomiast w niedzielę nabożeństwo odprawiane jest o godz. 16.30.

2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną dla dzieci i młodzieży przygotowaną przez nasze Sanktuarium. Więcej informacji w zakrystii, na stronie internetowej oraz na ulotkach i plakatach przy wyjściu z kościoła.

3. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 – Msza św., a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

4. Muzeum Jana Pawła II znajdujące się obok naszego Sanktuarium zaprasza w najbliższą sobotę na godzinę 12:00 na promocję albumu Szlaki Papieskie w Polsce i spotkanie z autorami.

5. Także w najbliższą sobotę na godzinę 20.00 zapraszamy do udziału w koncercie inaugurującym obchody 100-rocznicy urodzin Karola Wojtyły pod tytułem: „Niechaj zstąpi Duch Twój!”, który zostanie wyemitowany na antenie TVP w późniejszym terminie. Bilety na to wydarzenie są do odebrania w zakrystii. Wstęp wolny.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.