XXI Niedziela Zwykła - 25 VIII 2019 r.

• W poniedziałek (26.08) – Uroczystość NMP Częstochowskiej,

• W wtorek (27.08) – św. Moniki,

• W środę (28.08) – św. Augustyna,

• W czwartek (29.08) – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

1. W środę jak każdego 28 dnia miesiąca, przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godzinie 17:00 odbędzie się msza święta, a następnie nabożeństwo ku czci Mnicha z Libanu.

2. Od września przy naszym Sanktuarium rozpoczną się spotkania dyskusyjne o wierze. Zaproszenie kierowane jest do osób w wieku od 20 do 40 lat. Informacje szczegółowe dotyczące pierwszego spotkania dostępne są w zakrystii oraz tutaj.

3. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

·       W poniedziałek (26.08) – Uroczystość NMP Częstochowskiej,

·       W wtorek (27.08) – św. Moniki,

·       W środę (28.08) – św. Augustyna,

·       W czwartek (29.08) – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

1.     W środę jak każdego 28 dnia miesiąca, przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godzinie 17:00 odbędzie msza święta, a następnie nabożeństwo ku czci Mnicha z Libanu.

2.     Od września przy naszym Sanktuarium rozpoczną się spotkania dyskusyjne o wierze. Zaproszenie kierowane jest do osób w wieku od 20 do 40 lat. Informacje szczegółowe dotyczące pierwszego spotkania dostępne są w zakrystii oraz na stronie internetowej.

3.     Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.