XXII Niedziela Zwykła - 1 IX 2019 r.

• We wtorek – św. Grzegorza Wielkiego

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. Również w środę przy naszym Sanktuarium rozpoczną się spotkania dyskusyjne o wierze. Zaproszenie kierowane jest do osób w wieku od 20 do 40 lat. Informacje szczegółowe dotyczące pierwszego spotkania dostępne są w zakrystii oraz na stronie internetowej.

3. W pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. W ramach tegorocznych Pierwszych Piątków Małżonków. W czasie nabożeństwa pierwszopiątkowego modlimy się w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Po nabożeństwie wszystkim chętnym małżonkom będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

5. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 pobłogosławimy przybory szkolne oraz tornistry. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.