XXIII Niedziela Zwykła - 8 IX 2019 r.

1. Kalendarz liturgiczny:
• w poniedziałek (9.09) – bł. Anieli Salawy
• w piątek (13.09) – św. Jana Chryzostoma
• w sobotę (14.09) – Podwyższenia Krzyża Świętego

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 - Msza święta wotywna o Matce Bożej, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

3. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.30 do naszej świątyni.

4. Wszystkich ministrantów i lektorów wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 18.30 w budynku Caritas.

5. Zapraszamy wszystkich chętnych i uzdolnionych muzycznie do zaangażowania w chór sanktuaryjny. Próba w każdy wtorek o godz. 19:00 w budynku Caritas.

6. Akademia Rodzinna i Instytut Dialogu Międzykulturowego zapraszają na spotkanie warsztatowe „Kolorowy Chemiczny Świat” do w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 do Białej Sali przy naszym Sanktuarium. Szczegóły na plakacie i stronie Instytutu.

7. W najbliższą sobotę (14 września) Centrum św. Jana Pawła II wraz z duszpasterstwem Talent zaprasza na warsztaty „Biblia o finansach”. Szczegóły na plakatach.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.