XXIV Niedziela Zwykła - 15 IX 2019 r.

• W poniedziałek (16.09) – śś. Korneliusza i Cypriana,
• W środę (18.09) – święto św. Stanisława Kostki,
• W piątek (20.09) – śś. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
• W sobotę (21.09) – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty,

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.30 do naszej świątyni.

3. Zapraszamy wszystkich chętnych i uzdolnionych muzycznie do zaangażowania w chór sanktuaryjny. Próba w każdy wtorek o godz. 19:00 w budynku Caritas.

4. W przyszłą niedzielę z racji 22. dnia miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godz. 17.00, a po niej na nabożeństwo ku czci świętego Jana Pawła II, któremu będziemy polecać wszystkie nasze sprawy i intencje.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.