XXV Niedziela Zwykła - 22 IX 2019 r.

• W poniedziałek (23.09) – św. o. Pio,
• W piątek (27.09) – św. Wincentego a Paulo,
• W sobotę (28.09) – św. Wacława,

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. W najbliższą sobotę będziemy gościć księdza Jan Reczka wraz z grupą uwielbieniową.
O godzinie 17:00 Eucharystia, a następnie nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie. Podczas Mszy świętej obejmiemy modlitwą także wszystkich czcicieli św. Szarbela - Mnicha z Libanu.

3. W przyszłą niedzielę 29 września o godz. 12.30 w naszym Sanktuarium celebrowana będzie uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. bp Janusza Mastalskiego. Będziemy gościć Koła Gospodyń Wiejskich, rolników, sadowników oraz pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

4. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie scholi o godz. 10.30 do naszej świątyni.

5. Zapraszamy wszystkich chętnych i uzdolnionych muzycznie do zaangażowania w chór sanktuaryjny, szczególnie potrzeba męskich głosów. Spotkania w każdy wtorek o godz. 19:00
w budynku Caritas.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.