IV Niedziela Adwentu - 22 XII 2019 r.

1. Przez okres Adwentu odprawiamy w naszym Sanktuarium Msze św. wotywne o NMP – Roraty – w dni powszednie o godz. 8.00.

2. Również w Adwencie wraz z wspólnotami Neokatechumenalnymi zapraszamy do wspólnej modlitwy porannej. Jutrznia od poniedziałku do piątku w Białej Sali o godz 5.30- budynek gdzie znajduje się ekspozycja Całunu.

3. W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

4. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

5. Dzisiaj przy naszym Sanktuarium organizowany jest kiermasz dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła.

6. Przy choice przed ołtarzem można nabyć sianko na stół wigilijny. Ofiary składane przy sianku będą przeznaczone na organizację Pierwszej Pieszej Pielgrzymki Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej z Krościenka (od grobu założyciela Ruchu Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego) do naszego Sanktuarium w dniach od 11 do 14 czerwca 2020 r.

7. Spowiedź świąteczna w naszym Sanktuarium odbędzie się jutro w godz. 7.30 - 13.00 oraz 15.00 - 18.00, a w Wigilię od 7.30 - 8.00 oraz 8.45 do 12.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Pasterka odbędzie się tradycyjnie o północy, a w święta msze jak w każdą niedzielę.

8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.