Niedziela Świętej Rodziny - 29 XII 2019 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Wtorek (31.12) - św. Sylwestra, ostatni dzień roku kalendarzowego - o godz. 16.30 uroczyste nieszpory z nabożeństwem dziękczynno-błagalnym, a następnie Msza święta o godz. 17.00 na zakończenie roku kalendarzowego, serdecznie zapraszamy.
• Środa (01.01) – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - święto obowiązkowe, Msze święte według porządku niedzielnego
• Czwartek (02.01) - śś. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

1. W każdy pierwszy piątek miesiąca zapraszamy małżonków na Mszę świętą i nabożeństwo, w czasie którego modlimy się w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Po nabożeństwie wszystkim chętnym małżonkom będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
Od nowego roku, w naszym Sanktuarium, nastąpi zmiana miejsca i godziny Pierwszych Piątków Małżonków: zapraszamy do Kościoła Górnego, na godzinę 19.00, w pierwszy piątek miesiąca.

2. Również w piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. Serdecznie zapraszamy na “Koncert Kolędowy” zespołu Soul’N’Voices. Tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach oraz wspólne kolędowanie odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia podczas i po mszy o godz. 17.00.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.