II niedziela po Bożym Narodzeniu - 5 I 2020 r.

• Poniedziałek (6.01) - Uroczystość Objawienia Pańskiego tradycyjne Święto Trzech Króli - święto nakazane, Msze święte według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. błogosławimy kredę i kadzidło, które można nabyć w zakrystii. Kredą naznaczamy odrzwia naszych domów i mieszkań, a woń kadzidła symbolizuje nasze modlitwy wznoszące się do Boga. Składka na tacę z tego dnia, przeznaczona jest na misje.

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2.W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. Serdecznie zapraszamy na “Koncert Kolędowy” zespołu Soul’N’Voices. Tradycyjne kolędy w nowych aranżacjach oraz wspólne kolędowanie odbędzie się w poniedziałek, 6 stycznia podczas i po mszy o godz. 17.00.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.