Niedziela Chrztu Pańskiego - 12 I 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Piątek (17.01) - św. Antoniego.

1. Serdecznie zapraszamy na “Koncert Kolęd i Pastorałek” uczniów i absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. Koncert odbędzie się w naszym Sanktuarium dzisiaj o godz. 18.00.

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

3. W czwartek, jak 16go każdego miesiąca serdecznie zapraszamy na mszę świętą i nabożeństwo Getsemani o godz. 17.00 w górnym kościele.

4. W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

5. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

6. Instytut Dialogu Międzykulturowego zaprasza na Zajęcia Akademii Rodzinnej w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.