II Niedziela Zwykła - 19 I 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Poniedziałek (20.01) - św. Sebastiana,
• Wtorek (21.01) - św. Agnieszki,
• Piątek (24.01) - św. Franciszka Salezego,
• Sobota (25.01) - Nawrócenie św. Pawła Apostoła.

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu naszego organisty - p. Łukasza Walczyka. Koncert odbędzie się podczas i po mszy świętej o 17:00.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.