III Niedziela Zwykła - 26 I 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Wtorek (28.01) - św. Tomasza z Akwinu,
• Piątek (31.01) - św. Jana Bosko.

1. We wtorek jak każdego 28 dnia miesiąca, przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godzinie 17:00 odbędzie się msza święta, a następnie nabożeństwo ku czci Świętego Mnicha z Libanu.

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

3. W piątki zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. Od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

4. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

5. Zapraszamy na koncert organowy w wykonaniu naszego organisty - p. Łukasza Walczyka. Koncert odbędzie się dzisiaj, po mszy świętej o 17:00. W programie utwory m.in. Buxtehudego, Bacha, Regera.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.