IV Niedziela Zwykła - 2 II 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Niedziela (02.02) - Święto Ofiarowania Pańskiego, dziś kończy się tradycyjny polski czas śpiewania kolęd.
• Środa (05.02) - św. Agaty,
• Czwartek (06.02) - śś. Pawła Miki i Towarzyszy.

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. Zapraszamy na Pierwsze Piątki Małżonków w najbliższy piątek, 7 lutego. Msza św. rozpocznie się o godz. 19.00 w Górnym Kościele, a po niej nabożeństwo prowadzone w tym miesiącu przez wspólnotę Domowego Kościoła. Modlimy się w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Na zakończenie wszystkim chętnym
małżonkom będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

3. Rozpoczynają się katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Pierwsze spotkanie w przyszłą niedzielę, godz. 18:00 w Białej Sali. Kolejne spotkania w środy i niedziele. Szczegóły na zaproszeniach przy wyjściu z Kościoła.

4. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.