V Niedziela Zwykła - 9 II 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
● Poniedziałek (10.02) - św. Scholastyki
● Wtorek (11.02) - Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, jest to również Światowy Dzień Chorego. W naszym Sanktuarium Msza św. dla chorych, transmitowana przez TVP3 Kraków, odbędzie się w piątek (21.02) o godz. 17:00, a po niej będzie można przystąpić do sakrament namaszczenia chorych.
● Piątek (14.02) - święto śś. Cyryla i Metodego.

1. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

2. W przyszłą niedzielę, jak 16-go każdego miesiąca serdecznie zapraszamy na mszę świętą
i nabożeństwo Getsemani o godz. 17.00 w górnym kościele.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. Dziś rozpoczną się katechezy Drogi Neokatechumenalnej o godzinie 18.00 w Białej Sali.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.