VII Niedziela Zwykła - 23 II 2020 r.

• Środa (26.02) – Popielec – rozpoczęcie Wielkiego Postu, jest to dzień w którym obowiązuje post ścisły. Na każdej mszy odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem.

1. W ramach przygotowania do Wielkiego Postu zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu podczas Nabożeństwa 40-godzinnego. Adoracja odbywa się w kaplicy NSPJ codziennie od 7.30 do 18.00.

2. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.15.

3. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszym Sanktuarium zostaną wygłoszone od poniedziałku do środy (6-8 kwietnia) Wielkiego Tygodnia o godz. 19.00

4. W piątek jak każdego 28 dnia miesiąca, przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godzinie 17:00 odbędzie się msza święta, a następnie nabożeństwo ku czci Świętego Mnicha z Libanu.

5. Nabożeństwo drogi krzyżowej zostanie odprawione w piątek (28.02), o godz. 19.00 w górnym kościele w ramach przeżywanego w Polsce dnia modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich.

6. Rycerze św. Jana Pawła II przeżywają w naszym Sanktuarium rekolekcje wielkopostne w dniach 28.02 - 1.03. Uroczyste msze święte z ich udziałem będą odprawiane w sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę o godz. 12.30.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.