I Niedziela Wielkiego Postu - 29 II 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
Środa (4.03) – św. Kazimierza.

1. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.15.

2. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszym Sanktuarium zostaną wygłoszone od poniedziałku do środy (6-8 kwietnia) Wielkiego Tygodnia o godz. 19.00

3. Zapraszamy na Pierwsze Piątki Małżonków w najbliższy piątek, 6 marca. Msza św. rozpocznie się o godz. 19.00 w Górnym Kościele, a po niej nabożeństwo prowadzone w tym miesiącu przez wspólnotę Ogniska Świętej Rodziny. Modlimy się w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Na zakończenie wszystkim chętnym małżonkom będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

4. Nabożeństwa drogi krzyżowej odprawiane są w piątki, o godz. 17.45 w krużgankach dolnego kościoła.

5. Księża Legioniści Chrystusa oraz kuratorzy Wystawy Całunu przy Sanktuarium św. Jana Pawła II serdecznie zapraszają w każdą sobotę Wielkiego Postu o 16.00 na Drogę Krzyżową z Całunem Turyńskim. Nabożeństwo odbywa się na wystawie.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.