II Niedziela Wielkiego Postu - 8 III 2020 r.

1. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.15.

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza Święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę Świętą zbiorową można składać w zakrystii.

3. Nabożeństwa drogi krzyżowej odprawiane są w piątki, o godz. 17.45 w krużgankach dolnego kościoła.

4. Serdecznie zapraszamy również na Drogę Krzyżową z Całunem Turyńskim w każdą sobotę o godz. 16.00. Nabożeństwo odbywa się na wystawie.

5. Grupa Uwielbieniowa zaprasza na Wielkopostny Wieczór Chwały, który odbędzie się w naszym Sanktuarium 22 marca pod hasłem “Zbawienie przyszło przez Krzyż”.

6. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszym Sanktuarium zostaną wygłoszone od poniedziałku do środy (6-8 kwietnia) Wielkiego Tygodnia o godz. 19.00.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w dniu dzisiejszym szczególną pamięcią otaczamy wszystkie kobiety w dniu ich święta, wypraszając wszelkie potrzebne łaski przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny.