IV Niedziela Wielkiego Postu - 22 III 2020 r.

1. Msze niedzielne i w dni powszednie wg. stałego porządku transmitowane są (audio) przez stronę www.sanktuariumjp2.pl, dlatego zachęcamy do pozostania w domach i wysłuchania mszy on-line. Transmisja dostępna tutaj.

2. W tygodniu msze święte będą odprawiane w kościele górnym (8.00, 10.00, 12.00, 17.00).

3. Wszelkie nabożeństwa na ten czas zostają odwołane (zachęcamy do prywatnego rozważania Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej i innych form modlitwy).

4. Intencje mszalne na najbliższe dni można zamawiać w zakrystii lub drogą internetową. Szczegóły dostępne tutaj.

5. Codziennie o godz. 21.37 duszpasterze naszego Sanktruarium błogosławią Najświętszym Sakramentem Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat z wysokości wieży. Relację na żywo z tej chwili zadumy można oglądać na facebookowym profilu Sanktuarium. Zachęcamy do trwania na modlitwie.

6. Prosimy o zachowanie wyrozumiałości, pokoju i wzajemnej życzliwości.