Niedziela Palmowa - 5 IV 2020 r.

1. Msze niedzielne i w dni powszednie wg. stałego porządku transmitowane są (audio) przez stronę www.sanktuariumjp2.pl, dlatego zachęcamy do pozostania w domach i wysłuchania mszy on-line. W tygodniu (od poniedziałku do środy) msze święte będą odprawiane w kościele górnym (8.00, 10.00, 12.00, 17.00).

2. Informujemy również, uczestnictwo w Triduum Sacrum możliwe jest tylko za pośrednictwem Internetu. Będziemy je transmitować na żywo (video) na kanale YouTube oraz profilu Facebook w następującym porządku:
• Wielki Czwartek - 18.00 (Msza Wieczerzy Pańskiej)
• Wielki Piątek - 17.00 (Droga Krzyżowa); 18.00 (Liturgia Męki Pańskiej)
• Wielka Sobota - 18.00 (Wigilia Paschalna)

3. Wszelkie nabożeństwa na ten czas zostają odwołane (zachęcamy do prywatnego rozważania Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej i innych form modlitwy).

4. Codziennie o godz. 21.37 duszpasterze naszego Sanktruarium błogosławią Najświętszym Sakramentem Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat z wysokości wieży. Relację na żywo z tej chwili zadumy można oglądać na facebookowym profilu Sanktuarium. Zachęcamy do trwania na modlitwie.

5. Prosimy o zachowanie wyrozumiałości, pokoju i wzajemnej życzliwości.