III Niedziela Wielkanocna - 26 IV 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:

• Środa (29.04) - św. Katarzyny Sieneńskiej
• Piątek (1.05) - św. Józefa Rzemieślnika
• Sobota (2.05) - NMP Królowej Polski (przeniesione z 3.05)

1. Msze niedzielne i w dni powszednie wg stałego porządku transmitowane są (audio) przez stronę www.sanktuariumjp2.pl. Wszystkie msze święte celebrowane są w górnym kościele.

2. Codziennie o godz. 21:37 duszpasterze naszego Sanktruarium błogosławią Najświętszym Sakramentem Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat z wysokości wieży. Relację na żywo z tej chwili zadumy i modlitwy można oglądać na facebookowym profilu Sanktuarium.

3. Dzisiaj o godz. 17:30 odbędzie się koncert ewangelizacyjny zespołu “Matula”. Koncert będzie emitowany za pośrednictwem facebooka oraz YouTuba naszego Sanktuarium.

4. We wtorek (28.04) przeżywać będziemy nabożeństwo ku czci św. Szarbela. O godzinie 17:00 odbędzie się msza święta, a następnie nabożeństwo ku czci Świętego Mnicha z Libanu.

5. Od piątku (01.05) nabożeństwa majowe w tygodniu będą odprawiane po mszy świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 16:30. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6. Również w piątek zapraszamy na Pierwsze Piątki Małżonków. Msza św. o godz. 19.00 w Górnym Kościele, następnie nabożeństwo w intencjach złożonych przez małżonków oraz za małżeństwa przeżywające trudności. Na zakończenie wszystkim chętnym małżonkom będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.