VI Niedziela Wielkanocna - 17 V 2020 r.

1. W stulecie urodzin Jana Pawła II zapraszamy Was do współuczestnictwa w wydarzeniach za pośrednictwem Telewizji Polskiej, według następującego porządku:

Niedziela:
• 10:30 w Programie Pierwszym będzie emitowana transmisja mszy świętej z Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Marii Panny w Wadowicach.
• 12:40 program publicystyczny „Wadowickie rozmowy” poświęcony spotkaniom polskich artystów z Janem Pawłem II.
• 13:00 wyjątkowy spacer po Domu Rodzinnym Jana Pawła II zatytułowany „Urodziłem się w Wadowicach - Karol Wojtyła”.
Poniedziałek - ze względu na zamknięty charakter uroczystości:
• 17:00 będzie transmitowana msza święta z naszego Sanktuarium na kanale TVP3.
• 18:00 koncert: „Santo Subito - prorok naszych czasów” emitowany w TVP1.

2. W dniu jutrzejszym Sanktuarium zostanie zamknięte z racji przygotowania uroczystości o godz. 13.00, dlatego nabożeństwo majowe zostanie wyjątkowo odprawione po mszy świętej o godz. 12.00.

3. Według najnowszych przepisów państwowych w kościele górnym uczestniczyć może jednocześnie 210 osób, a w dolnym 150 osób.

4. Złożenie ofiary na nasze Sanktuarium będzie możliwe po mszy świętej przy wyjściu ze świątyni. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.