XV Niedziela Zwykła - 12 VII 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:

• Poniedziałek (13.07) - śś. Andrzeja Świerada i Benedykta
• Środa (15.07) - św. Bonawentury
• Czwartek (16.07) - NMP z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej)
• Sobota (18.07) - św. Szymona z Lipnicy

1. Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego w naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy przed każdą Mszą Świętą do zakrystii.

2. W roku 100. lecia urodzin Jana Pawła II za nawiedzenie Sanktuarium, modlitwę przy relikwiach i spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać odpust zupełny.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. 16 maja (czwartek) zapraszamy na nabożeństwo Getsemani. Rozpoczynamy od udziału we mszy świętej o godz. 17:00.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.