XVII Niedziela Zwykła - 26 VII 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Wtorek (28.07) - św. Szarbela
• Środa (29.07) - św. Marty
• Piątek (31.07) - św. Ignacego z Loyoli
• Sobota (1.08) - św. Alfonsa Marii Liguoriego

1. Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego w naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy przed każdą Mszą Świętą do zakrystii.

2. W roku 100. lecia urodzin Jana Pawła II za nawiedzenie Sanktuarium, modlitwę przy relikwiach i spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać odpust zupełny.

3. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

4. We wtorek przeżywać będziemy wspomnienie św. Szarbela. O godz. 17:00 msza święta w intencji wszystkich czcicieli św. Szarbela, a następnie nabożeństwo ku czci Świętego Mnicha z Libanu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym na wakacjach życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.