XX Niedziela Zwykła - 16 VIII 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Poniedziałek (17.08) - św. Jacka
• Czwartek (20.08) - św. Bernarda
• Piątek (21.08) - św. Piusa X
• Sobota (22.08) - Najświętszej Maryi Panny Królowej

1. Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze nabożeństwo Getsemani. Rozpoczynamy od udziału we mszy świętej o godz. 17:00.

2. Również dzisiaj obchodzimy "Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu". W zeszłym tygodniu składane były ofiary na pomoc poszkodowanym z Bejrutu. Zebraliśmy tego dnia 4118 zł i 30 euro. Bóg zapłać za ofiarność.

3. Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego w naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy przed każdą Mszą Świętą do zakrystii.

4. W roku 100. lecia urodzin Jana Pawła II za nawiedzenie Sanktuarium, modlitwę przy relikwiach i spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać odpust zupełny.

5. Codziennie po każdej Eucharystii modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II polecając Bogu prośby powierzone przez pielgrzymów. Zachęcamy aby swoje modlitwy składać w dolnym Kościele przy ołtarzu relikwii.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim wypoczywającym na wakacjach życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.