XXX Niedziela Zwykła - 25 X 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Środa (28.10) - św. App. Szymona i Judy Tadeusza
• Niedziela (1.11) - Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37. Błogosławią Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat z modlitwą w intencji ochrony przed koronawirusem. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na fanpage’u naszego Sanktuarium.

2. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie po mszy świętej o godz. 17:00, również w niedzielę. Serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy w sanktuarium i w naszych rodzinach. Chętnych Rodziców do podjęcia modlitwy w Róży Różańcowej Rodziców modlących się za swoje dzieci zapraszamy do zakrystii, aby się zapisać.

3. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony szczególnej modlitwie za zmarłych. W związku z tym w zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne.

4. Pragniemy przypomnieć, że od października sprawujemy w niedzielę dodatkową Mszę Św. o godz. 20.00.

5. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest msza święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz wszelkiej pomyślności przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.