XXXIII Niedziela Zwykła - 15 XI 2020 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Wtorek (17.11) - św. Elżbiety Węgierskiej
• Środa (18.11) - bł. Karoliny Kózkówny
• Piątek (20.11) - św. Rafała Kalinowskiego

1. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37, błogosławiąc Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na fanpage’u naszego Sanktuarium.

2. Bardzo serdecznie zachęcamy do włączenia się w liturgię poprzez czytanie Słowa Bożego w naszym Sanktuarium. Chętnych zapraszamy przed każdą Mszą Świętą do zakrystii.

3. W poniedziałek, jak 16. dnia każdego miesiąca, zapraszamy o godz. 17.00 na mszę świętą, a po niej na nabożeństwo Getsemani z św. Janem Pawła II.

4. W środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 17.00 Msza święta, a następnie nowenna, podczas której wypowiadamy prośby i podziękowania. Intencje na tę Mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.

5. W piątek zapraszamy na mszę świętą o godz. 17.00, w intencji chorych transmitowaną przez TVP3 Kraków.

6. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest Msza Święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.