Niedziela Chrztu Pańskiego - 10 I 2021 r.

1. Zapraszamy na Spacer Miłosierdzia, podczas którego można porozmawiać z kapłanem lub skorzystać ze spowiedzi świętej. W piątki od godz. 18.00 kapłan będzie dostępny w kaplicy NSPJ.

2. Zapraszamy na Nabożeństwo Getsemani ze Św. Janem Pawłem II w sobotę 16 stycznia. Modlitwę rozpoczynamy od Mszy Świętej o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będziemy się modlić przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II w intencjach składanych przez wszystkich pielgrzymów w naszym Sanktuarium.

3. W naszym Sanktuarium powstało już 5 Róż Różańcowych Rodziców modlących się za swoje dzieci. Szósta róża powstaje mając już 10 osób. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do tej róży zapraszamy do zakrystii po Mszy św., aby się zapisać.

4. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37, błogosławiąc Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na fanpage’u naszego Sanktuarium.

5. Zachęcamy do nawiedzenia szopki w Grocie Betlejemskiej, która znajduje się za prezbiterium. Wejście od lewej strony patrząc na ołtarz.

6. Z racji prac wykonywanych w dolnym kościele, wszystkie msze święte w tym tygodniu odprawiane będą w górnym kościele.

7. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest msza święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.