V Niedziela Zwykła - 7 II 2021 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Środa (10.02) - św. Scholastyki
• Czwartek (11.02) - Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

1. Zapraszamy na przypadający w najbliższy czwartek XXIX Światowy Dzień Chorego ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Na każdej mszy świętej sprawowany będzie Sakrament Namaszczenia Chorych. Wszystkie Msze Święte w górnym kościele.

2. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37, błogosławiąc Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na Facebooku i YouTubie naszego Sanktuarium.

3. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest msza święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.