I Niedziela Wielkiego Postu - 21 II 2021 r.

Kalendarz liturgiczny:
• Poniedziałek (22.01) - święto Katedry św. Piotra Apostoła

1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu - czas pokutnego przygotowania do świąt paschalnych. Zachęcamy, aby już u progu Wielkiego Postu skorzystać z sakramentu pokuty, który w naszym Sanktuarium sprawowany jest przez cały dzień.
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.45, a Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.45.
3. Wszystkich czcicieli św. Szarbela zapraszamy, jak 28go każdego miesiąca, na mszę świętą w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
4. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37, błogosławiąc Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na Facebooku i YouTubie naszego Sanktuarium.
5. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. M.in. dzięki tym ofiarom mogliśmy się cieszyć ciepłem w kościele, mimo mrozów na zewnątrz. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest msza święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.