III Niedziela Wielkiego Postu - 7 III 2021 r.

1. Przeżywamy okres Wielkiego Postu - czas pokutnego przygotowania do świąt paschalnych. Zachęcamy, aby skorzystać z sakramentu pokuty, który w naszym Sanktuarium sprawowany jest przez cały dzień.

2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.45, a Gorzkie Żale w każdą niedzielę również o godz. 17.45. Już teraz zapraszamy na rekolekcje, które odbędą się w dniach 21-23 marca (niedziela, poniedziałek, wtorek). Poprowadzi je ks. dr Andrzej Scąber, delegat Arcybiskupa ds. beatyfikacyjnych w naszej archidiecezji.

3. W zakrystii są do nabycia baranki na stół wielkanocny. Ofiara przeznaczona jest na działalność Caritas naszej archidiecezji.

4. Również w zakrystii do odbioru pierwszy darmowy numer Lolka - gazetki dla dzieci z grami i konkursami. Zachęcamy, aby zabrać dla swoich dzieci lub znajomych.

5. Duszpasterze Sanktuarium codziennie o 21.20 w Kaplicy Kapłańskiej modlą się o ustanie epidemii koronawirusa oraz udzielają błogosławieństwa z wysokości wieży Najświętszym Sakramentem o godz. 21.37, błogosławiąc Kraków, Archidiecezję, Polskę i Świat. Zachęcamy do wspólnego trwania na modlitwie, która transmitowana jest na Facebooku i YouTubie naszego Sanktuarium.

6. Wszystkim wiernym uczestniczącym w życiu duszpasterskim naszego Sanktuarium dziękujemy za składane ofiary podczas mszy świętych oraz do skarbon. W intencji wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów odprawiana jest msza święta w każdą niedzielę o godz. 12:30.