Wesprzyj budowę


MEDALE - CEGIEŁKI NA BUDOWĘ CENTRUM JANA PAWŁA II

Ku radości świata, a zwłaszcza nas, Polaków, Ojciec Święty Jan Paweł II  1 maja 2011 r. został ogłoszony Błogosławionym. Z tej okazji Centrum Jana Pawła II  "Nie lękajcie się!” przy współpracy z firmą Złota Polska rozprowadza medale okolicznościowe na znak obecności Błogosławionego, tak aby pamięć o naszym wielkim Rodaku wzrastała w nas, w naszych rodzinach i trwała poprzez kolejne pokolenia. Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży medali zostanie przeznaczony na budowę Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie-Łagiewnikach.

Medal papieski posiada nie tylko wartość numizmatyczną, ale również emocjonalną – jest bowiem szczególną, ponadczasową pamiątką po bł. Janie Pawle II.

Pamiątkowy medal przedstawia polskiego Papieża na tle Bazyliki św. Piotra w Rzymie. Opatrzony został datą beatyfikacji – 1 maja 2011. oraz napisem: Błogosławiony Jan Paweł II. Do medalu dołączona jest kartka okolicznościowa z fotografią prezentowaną na awersie numizmatu. Na rewersie medalu znajduje się herb papieski i nazwa papieskiego ośrodka - Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie – który powstaje w sąsiedztwie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.

Medale-cegiełki można nabyć w aktualnej siedzibie Centrum przy ul. Kanoniczej 18 w Krakowie. Koszt medalu wynosi 20 zł.

UWAGA! Do wartości zamówienia prosimy doliczyć koszt wysyłki "za pobraniem".

Zamówienia przyjmujemy pod nr. 12/429 64 71 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „medal beatyfikacyjny - cegiełka”.

Wpłaty można dokonać na konto Centrum Jana Pawła II w Banku Spółdzielczym Rzemiosła
31-133 Kraków, ul. Dunajewskiego 7
na numer: 49 8589 0006 0000 0030 4342 0001.

W dalszym ciągu rozprowadzamy pamiątkowe medale - cegiełki na budowę Centrum "Nie lękajcie się!"

 

Prezentujemy nowy wzór pamiątkowego medalu beatyfikacyjnego - cegiełki

 

 

Kolekcję pamiątkowych medali przygotowała firma Złota Polska - www.zlotapolska.pl

 

Polecamy budowę Centrum „Nie lękajcie się!” ofiarnej pamięci mieszkańców umiłowanego przez Ojca Świętego Krakowa i całej Polski, którzy z nami budują żywy pomnik Janowi Pawłowi II Wielkiemu. Tylko RAZEM wzniesiemy Centrum „Nie lękajcie się!”, wotum wdzięczności za Osobę i Pontyfikat Błogosławionego Jana Pawła II.

Zobacz także